Kam zapsat dítě do domácího vzdělávání? Máme volná místa

Hledáte školu pro svého domškoláka, kde byste mohli realizovat svou vizi výuky? Jsme tu pro rodiče, malé komunitní skupiny, nebo školy upřednostňující domácí vzdělávání, kteří chtějí svým dětem poskytnout svobodu v učení, ale zároveň se cítí zodpovědní za jejich pokrok. Nulové školné. Dejte nám o sobě vědět.

Jste-li jednotlivec vyplňte (nezávaznou) předběžnou přihlášku a do políčka ""Proč jste si vybrali ScioŠkolu?"" napište heslo DOMŠKOLÁK. Potkáme se osobně a probereme vše, co vás zajímá.

předběžná přihláška

Pokud jste skupina, prostě nám napište na e-mail trnita@scioskola.cz

Respekt pro individuální výuku

Respektujeme vaše schopnosti a znalosti, věříme, že nejlépe víte, jaký způsob učení vyhovuje vašemu dítěti. Necháváme vám svobodu v tom, jak doma budete pracovat, a očekáváme, že budete součástí naší komunity, která sdílí stejnou filozofii a hodnoty.

Musíme chodit do školy?

Děti budeme chtít u nás ve škole vidět jen dvakrát do roka - v lednu a červnu, abychom formou rozhovoru dítě podpořili na jeho cestě vzdělávání.

Pro koho máme volná místa?

Pro děti od 1. do 6. třídy nejen z Brna a okolí, ale i z celé ČR, Slovenska nebo jiných států EU. Jedinou podmínkou je, abychom se dokázali dorozumět česky.

Expedice a výlety

Chtěli by k nám děti chodit častěji a účastnit se školních výletů a expedicí? Dejte nám vědět, vždy budou srdečně vítány!

Přestup na prezenční vzdělávání

A pokud se kdykoli v průběhu roku rozhodnete, že byste byli rádi, aby vaše děti přestoupily z individuálního vzdělávání na prezenční výuku, budete mít přednostní právo.

Nulové školné

Jaké je školné? V případě domškoláků si pravidelné měsíční školné nenárokujeme, pouze náklady v případě výletů nebo expedicí a pak jednorázový poplatek za přezkoušení.

Jste-li jednotlivec vyplňte předběžnou přihlášku a do políčka ""Proč jste si vybrali ScioŠkolu?"" napište heslo DOMŠKOLÁK. Potkáme se osobně a probereme vše, co vás zajímá.

předběžná přihláška

Pokud jste skupina, prostě nám napište na e-mail trnita@scioskola.cz